קיימות - אדם, טבע וסביבה: משבר כהזדמנות

קיימות - אדם, טבע וסביבה: משבר כהזדמנות

עמוס גיתאי והטלוויזיה החינוכית הפיקו ב 2016 את הסדרה "קיימות - אדם, טבע וסביבה" בת שמונת הפרקים, העוסקת במשבר האקלים בעולם שלאחר הסכם פריז. בפרקי הסדרה נפגש עמוס גיתאי עם מובילי דרך ומומחים ישראלים, חלקם עמיתי מרכז השל לקיימות.

מומלץ במיוחד הפרק השלישי, "משבר כהזדמנות", ששודר לראשונה בערוץ 2 ב7.7.2017 בו מתארחת ד"ר ליה אטינגר, הרכזת המנהלת האקדמית ומנחת תכנית העמיתים הותיקה במרכז השל. בפרק משתפת ליה תמונת מצב של הטרגדיה של נחלת הכלל וממדי המשבר, לצד הזדמנויות כבירות לקידום תרבות בת קיימא ומקום שטוב לחיות בו:

ח״כ דב חנין, עמית מרכז השל, מתאר את התפתחות החשיבה הסביבתית, את מקומה וחשיבותה בפוליטיקה הישראלית, ומבהיר היטב את ההקשר בין סוגיות סביבתיות, חברתיות וכלכליות:

עמיעד לפידות, עמית מרכז השל, ממובילי מהפכת המחזור בישראל, מסביר את עוצמת החשיבות של מחזור פסולת בלהט האמונה, ובחזון מעורר השראה לעולם טוב יותר:

לכל פרקי הסדרה - בית היוצר של הטלוויזיה החינוכית

מנחה: עמוס גיתאי.

משך: 24 דקות כל פרק.

שנת הפקה:  2016.

© כל הזכויות שמורות לטלוויזיה החינוכית הישראלית - 23tv.co.il.

לבוגרים/ות תוכניות השל בלבד! סמינר "מטראמפ לקומונינג"

ספריית מרכז השל

מטרת הספריה היא להעצים סוכני שינוי לקיימות באמצעות שיתוף ידע על מכלול סוגיו - מאמרים, ספרים, מדריכים ועוד. הספרייה נבנית בתקופה זו מהחומרים הטובים ביותר בנמצא בכדי להכיר לעומק ולרוחב את תפישת הקיימות. מעוניינים להציע מסמך לספרייה? צרו עמנו קשר. קריאה נעימה!