באים ל

באים ל"לא-סיור"?

מוזמנים ל"לא-סיור"* של מרכז השל. "לא-סיור" הוא מסע.

בעשרים השנים שמרכז השל פועל ראינו שיציאות שלנו לשטח הן הזדמנות מעולה ללמידה אחרת, כזו שמראה את המציאות על גווניה ומורכבותה, מפגישה עם עוצמת המציאות ועם א.נשים מעוררי השראה במקומם הטבעי. וגם מפגישה בין אנשים.

אם אתם רוצים לראות, להריח, למשש ולטעום מהי קיימות בישראל 2020, אם אתן מחפשות את נקודות הממשק בין חברה-כלכלה-סביבה בסוגיות שמעסיקות אותנו בחיי היום יום, אם אתם רוצים לפגוש עוד אנשים שהנושאים הללו בוערים בהם -

בואו להצטרף אלינו למסע שמתחיל בלראות דברים בחוץ ולפגוש אותם בפנים

 

אז איך זה עובד?

אנחנו נפרסם סדרת "לא-סיורים" שתתרחב מעת לעת. אפשר להרשם לסיור אחד או יותר. לקראת כל "לא-סיור" נשלח למשתתפים/ות מעט חומרי קריאה / צפייה, כדי להכנס לאווירה ולפתוח את הנושא.

לאחר כל "לא-סיור" יתקיים מפגש מקוון (באינטרנט, על מערכת ZOOM) שמטרתו לעשות עיבוד נוסף, לחבר את התוכן לתכנים נוספים וכדומה.

*"לא-סיור", ממש כמו הציור "זו לא מקטרת" של הצייר הסוריאליסטי רנה מגריט, הוא הזמנה למסע ולהתבוננות אחרת על המציאות.

לפרטים נוספים ודרכי הרשמה לאחד או יותר מהסיורים, השאירו פרטים בטופס למטה 

נושא, מתי ועלות

מה בתכנית?

על האדם בטבע וטבע האדם

24/10/19 - נדחה, מועד חדש יפורסם בהמשך

240 ש”ח

מסלול הליכה בסטף (4.5 ק"מ הליכה) שיחשוף את ההיסטוריה של כדוה"א ויסייע לנו להבין את התפקיד שלנו, כחלק מההיסטוריה הזו. לאחר מכן נפגש בצל האלון לשיחה מרתקת עם ד"ר דני נווה, אנתרופולוג וחוקר תרבויות ציידים לקטים, שיסייע לנו להבין כמה דברים על מערכת היחסים שלנו עם הטבע. 

סובו ירושלים והקיפוה - תחבורה בבירה

14/11/19

240 ש”ח

 תחבורה היא סוגייה מורכבת של קיימות, ואין על ירושלים כמקום להבין את זה לעומק. נפגוש את יוסי סעידוב, מיוזמי פארק המסילה וארגון 15 דק', ואת אודי הורוביץ מתוכנית האב לתחבורה של ירושלים. אה, ואת כל זה נעשה תוך תנועה ברגל ובתחבורה ציבורית בעיר שחוברה לה יחדיו...

מעת לעת יעודכנו כאן סיורים נוספים. רוצים לקבל עליהם מידע נוסף? השאירו פרטים בטופס הבא: